בחירת מתנות לעובדים

חלוקת מתנות לעובדים בעיקר בחגים (חג פסח הוא הגדול ביותר) הוא צעד חשוב שמצביע על רצון טוב והשפעתו היא עצומה על מורל העובדים. כל ארגון או חברה כיום יודעים את חשיבות המענקים ומהי העין הבוחנת של העובדים בחברות מסוימות, תוכנית התמריצים היא חלק בלתי נפרד מהמדיניות הקיימת. ישנן חברות המעניקות בונוסים ותמריצים בתדירות גבוהה ויש אחרים שמתרכזים במתנות לחגים ובאירועים מיוחדים. לא משנה מה גודל העסק, מתנות לעובדים בפסח ובראש השנה הם הדבר החשוב ביותר כדי להראות עד כמה אכפת להנהלה מהצוות.

האדם האחראי בחברה או בארגון על נושא המתנות הוא מנהל הרווחה או משאבי האנוש. הם אלו שקובעים בהתאם להוראות מלמעלה את מדיניות המתנות. ברור שככל שארגון הוא קטן יותר, ישנה אפשרות להשקיע יותר זמן במציאת מתנות יוצאות דופן וכשמדובר בחברות ענק, הזמנים הם קטנים יותר לרב ההזמנה של מתנות החג פסח למשל הן מסודרות וברורות.

בעד עיצובים אנו מקפידים לעזור גם במשימה הקשה הזו, למצוא יחד את מתנת פסח שהעובד לא זכה לקבל בשנים הקודמות. בנוסף אנו שמים דגש על מתן שירות לייעול התהליך כשמדובר בהזמנות גדולות וקטנות כאחד. אם טרם מצאתם רעיונות למתנת חג, נשמח לשלוח לכם קטלוג מסודר ועדכני לשנת 2017. מוזמנים ליצור עימנו קשר להתרשם מהמתנות לפסח לעובדים שקיימות באתר כאן.

Save

Leave a comment