מתנה לעובדים לפסח

אירועי חברה פנימיים יכולים להוות הזדמנות מצויינת לגבש את צוות העובדים, להראות שהחברה בה הם מועסקים משקיעה משאבים בכדי לתת להם תחושה של שייכות ואווירה טובה. בעד עיצובים עיצבנו מתנות מיוחדות שיכולות להתאים ליום של הרמת כוסית שלפני החג. כשנותנים לעובדים את תלושי השי, נראה מאוד נכון לתת גם מתנה קטנה ברוח החג.
מתנות לעובדים מעודדים מוטיבציה, יוצרים תחושת של מחוייבות, ותורמים לאווירה אופטימית ותחושה שבמקום עבודתם מעריכים את עבודתם ומצאו את הדרך להגיד-“פשוט תודה” וכדומה.

היהודים התברכו בחגים רבים. ובתור בעלי עסק חשוב להיות ער ולפנק את העובדים ואת הלקוחות במתנות לכל חג. ישנם חגים בהם נהוג לתת מתנות לחגים, אבל אם ניתן גם שי קטן בחגים שלא רגילים לקבל בהם מתנות, זה בטוח משהו שתמיד יזכרו. קיימים מגוון רחב של סוגי מתנות לפסח , הכל כמובן תלוי בתקציב . תמיד אפשר למצוא מתנה לכל תקציב

מתנות לעובדים לפסח הן כמעט בגדר חובה, העובדים מחכים לפני כל חג לקבלת מתנה ובכדי לא לאכזב אותם על המעסיקים למצוא מתנה שתהיה גם אטרקטיבית וגם לא תעבור את התקציב שהוקצב למטרה זו. כאמור, ישנן שפע של מתנות לפסח. מתנות שימושיות, מתנות מרשימות, מתנות קטנות וכמו שאמרנו, מתנות בכל תקציב.
אחת המתנות המאוד שימושיות לחג הפסח היא מפת שולחן. הכנו מפות במגוון של צבעים וגדלים המתאימות לשולחן החג. המפות דוחות כתמים וללא צורך בגיהוץ.

Leave a comment